Asset Publisher Asset Publisher

Szkolenie dla wnioskodawców w konkursie nr 2.4.1/2/2016

Kolejny konkurs w zakresie działania 2.4.1.a „Ochrona in-situ lub ex-situ zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych" cieszy się sporym zainteresowaniem. Dla chętnych, którzy planują złożenie wniosku w aktualnym naborze, CKPŚ zorganizował szkolenie dotyczące procesu aplikacji.

Tematyka szkolenia obejmowała ogólne zasadny naboru wniosków w konkursie nr 2.4.1/2/2016, w tym: zasady dofinansowania projektów związanych z ochroną zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych, system naboru i oceny wniosków o dofinansowanie, a także kryteria wyboru projektów. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mieli także możliwość zadawania pytań i wyjaśnienia najtrudniejszych kwestii.

Osoby, które nie mogły wziąć udziały w szkoleniu, a są zainteresowane dofinansowaniem, zapraszamy do kontaktu. Dodatkowo na bieżąco można cały czas przesyłać pytania związane z naborem wniosków pod adresem: ochronaprzyrody@ckps.lasy.gov.pl. Wszystkie odpowiedzi publikujemy w zakładce „Pytania i odpowiedzi" na stronie CKPŚ.

Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki komunikaty, na której zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące aktualnych naborów.

Wnioski w ramach obecnego konkursu (2.4.1/2/2016) można składać do 31 stycznia br. W tym roku CKPŚ planuje ogłoszenie kolejnych 2 konkursów zgodnie z aktualnym harmonogramem.


Web Content Display Web Content Display