Asset Publisher Asset Publisher

Szkolenia dla wnioskodawców POIiŚ

Do 9 maja przedłużamy termin zapisów na szkolenia. Wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków w konkursie nr 2.4.1/1/2018 serdecznie zapraszamy na szkolenia związane z przygotowaniem i uzupełnieniem wniosku.

Spotkania dotyczą konkursu 2.4.1/1/2018 „Działania o charakterze dobrych praktyk, związane z ochroną zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych”, a udział w nich jest bezpłatny.

Szkolenia odbędą się w siedzibie Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych, w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3, w godzinach 10:00-16:30. Zgłoszenia na podpisanym formularzu (plik do pobrania poniżej) prosimy przesyłać pod adresem: anna.krason@ckps.lasy.gov.pl do 9 maja br. Możliwe jest zapisanie się na jeden z trzech terminów:

  • 16 maja (środa)
  • 17 maja (czwartek)
  • 22 maja (wtorek)

Jednocześnie informujemy, że CKPŚ nie opiniuje szkiców projektów. Każdy projekt musi zostać oceniony kompleksowo przez niezależnych ekspertów zgodnie z przyjętą ścieżką oceny i wszystkimi kryteriami, a każdy z wnioskodawców musi mieć zapewnione równe szanse w tym zakresie.

Dodatkowych informacji udziela: Anna Krasoń, anna.krason@ckps.lasy.gov.pl, tel. 22 318 70 23.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja została zakończona i listy uczestników są zamknięte.

Zapraszamy na indywidualne konsultacje w naszym punkcie informacyjnym:

http://www.ckps.lasy.gov.pl/punkt-informacyjny1


Web Content Display Web Content Display