Asset Publisher Asset Publisher

Pokaż swój projekt podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Zapraszamy do udziału w V edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie 11-13 maja 2018 r.

Wydarzenie to promuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich oraz ich beneficjentów, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. Dni Otwarte obejmują zasięgiem całą Polskę i mają już ugruntowaną markę. Każdego roku skupiają blisko 1000 wydarzeń, które łącznie odwiedza 200 000 uczestników.
 
Do udziału w DOFE zachęcamy wszystkich naszych beneficjentów. Dzień otwarty w projekcie nie musi być ogromną, spektakularną imprezą. Może być to udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub inna niestandardowa forma prezentacji projektu. To, co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji, to wydarzenia w lokalizacjach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem, a także możliwość odwiedzenia miejsc i obiektów na co dzień niedostępnych dla osób postronnych.
 
Tradycyjnie wszystkie imprezy, które odbędą się w czasie Dni Otwartych, będzie można wyszukać na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w zgłoszonych wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz w internecie. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na prezentację w telewizji. Aplikacje beneficjentów przyjmowane są do 30 kwietnia br.
 
Koordynatorem DOFE jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu innych instytucji zajmujących się funduszami europejskimi w Polsce.
 

 


Web Content Display Web Content Display