Wydawca treści Wydawca treści

Zespół CKPŚ ds. Parków Narodowych

Karolina Kawczyńska – Kierownik Zespołu

tel. 22 318 70 30, e-mail: karolina.kawczynska@ckps.lasy.gov.pl

                W edycji 2017 odpowiedzialna za umowy:

Biebrzański Park Narodowy - EZ.0290.1.5.2017

Park Narodowy „Ujście Warty” - EZ.0290.1.25.2017 

 


 

Ewa Osińska

tel. 22 113 35 51, e-mail: ewa.osinska@ckps.lasy.gov.pl

                W edycji 2017 odpowiedzialna za umowy:

Białowieski Park Narodowy - EZ.0290.1.3.2017

Białowieski Park Narodowy - EZ.0290.1.4.2017

Biebrzański Park Narodowy - EZ.0290.1.6.2017

Kampinoski Park Narodowy - EZ.0290.1.13.2017

Narwiański Park Narodowy - EZ.0290.1.17.2017

Narwiański Park Narodowy - EZ.0290.1.18.2017

Ojcowski Park Narodowy - EZ.0290.1.19.2017

Ojcowski Park Narodowy - EZ.0290.1.20.2017

Park Narodowy „Bory Tucholskie” - EZ.0290.1.21.2017

Park Narodowy „Bory Tucholskie” - EZ.0290.1.22.2017

Roztoczański Park Narodowy - EZ.0290.1.30.2017

Roztoczański Park Narodowy - EZ.0290.1.31.2017

Świętokrzyski Park Narodowy - EZ.0290.1.34.2017

Świętokrzyski Park Narodowy - EZ.0290.1.35.2017

Wielkopolski Park Narodowy - EZ.0290.1.38.2017

Wigierski Park Narodowy - EZ.0290.1.39.2017

Woliński Park Narodowy - EZ.0290.1.42.2017 

 


 

Mirosław Jędrzejewski

tel. 22 318 70 35, e-mail: miroslaw.jedrzejewski@ckps.lasy.gov.pl

                W edycji 2017 odpowiedzialny za umowy:

Bieszczadzki Park Narodowy - EZ.0290.1.7.2017

Drawieński Park Narodowy - EZ.0290.1.8.2017

Gorczański Park Narodowy - EZ.0290.1.9.2017

Gorczański Park Narodowy - EZ.0290.1.10.2017

Kampinoski Park Narodowy - EZ.0290.1.11.2017

Park Narodowy Gór Stołowych - EZ.0290.1.23.2017

Park Narodowy Gór Stołowych - EZ.0290.1.24.2017

Pieniński Park Narodowy - EZ.0290.1.26.2017

Pieniński Park Narodowy - EZ.0290.1.27.2017

Słowiński Park Narodowy - EZ.0290.1.32.2017

Słowiński Park Narodowy - EZ.0290.1.33.2017

Tatrzański Park Narodowy - EZ.0290.1.36.2017

Tatrzański Park Narodowy - EZ.0290.1.37.2017

 


 

Michał Prokurat

tel. 22 318 70 55, e-mail: michal.prokurat@ckps.lasy.gov.pl

                W edycji 2017 odpowiedzialny za umowy:

Babiogórski Park Narodowy - EZ.0290.1.1.2017

Babiogórski Park Narodowy - EZ.0290.1.2.2017

Kampinoski Park Narodowy - EZ.0290.1.12.2017

Karkonoski Park Narodowy - EZ.0290.1.14.2017

Karkonoski Park Narodowy - EZ.0290.1.15.2017

Magurski Park Narodowy - EZ.0290.1.16.2017

Poleski Park Narodowy - EZ.0290.1.28.2017

Poleski Park Narodowy - EZ.0290.1.29.2017

Wigierski Park Narodowy - EZ.0290.1.40.2017

Wigierski Park Narodowy - EZ.0290.1.41.2017